84
84

سالاد رنگارنگ

سالاد رنگارنگ

سالاد را به عنوان پیش غذا یا گاهی اوقات بعد از غذای اصلی به عنوان یک غذای جدا و برخی اوقات همراه با غذای اصلی سرو می کنند. البته اگر سالاد شما حاوی موادی باشد که ارزش غذایی کافی را داشته باشد می‌توان به عنوان وعده غذایی اصلی هم آن را مصرف کرد. به طور کلی این واژه ریشه در زبان فرانسوی دارد که به معنی شور و نمکی و نمک اندود شده می باشد. سالاد ها انواع مختلفی دارند که شما می توانید با توجه به مواد اولیه ای که در اختیار دارید و همچنین ذائقه و سلیقه خود و نوع رژیم غذایی آنها را تهیه کنید و در برنامه غذایی خود بگنجانید.

از جمله سالادهایی که در ایران رایج است می توان به سالاد شیرازی، سالاد فصل، سالاد الویه، سالاد کلم، سالاد ماکارونی و سالاد لوبیا اشاره کرد. از جمله سالادهایی که در دنیا رایج هستند می توان به سالاد پاستا، سالاد اندونزی، سالاد روسی، سالاد تخم مرغ، سالاد سزار و غیره اشاره کرد. برای تهیه سالاد علاوه بر موادی که داخل آن مصرف میشود تزیین سالاد اهمیت ویژه ای پیدا می کند زیرا گاهی اوقات به عنوان فاکتورهای تزئینی سفره ما ایرانی ها محسوب می شوند و می توانید با انواع مختلف مواد غذایی روی سالاد تان را تزئین کنید.

سالاد رنگارنگ

سالاد رنگارنگ یک سالاد خوش رنگ و لعاب که بخاطر داشتن لوبیا دالاهو فردوس میتونه بعنوان شام هم به حساب بیاد. از هر سبزی و صیفی جاتی که دوست دارید میتونید استفاده کنید. سلامتکده فردوس از چه موادی استفاده کرده: لوبیا محلی دالاهو فردوس ،فلفل دلمه ،لبو ،هویج، ترب، شلغم ،کلم ،کلم بروکلی، کاهو ، لیموترش ،روغن زیتون، سرکه بالزامیک خرما

اول باید لوبیا دالاهو و شلغم رو با آب بپزید تا موقع درست کردن این سالاد خوشمزه آماده باشه.سپس همه مواد را خورد کرده و برای تاپینک سالاد رنگارنگ، سس سالم و طبیعی روغن زیتون و بالزامیک را اضافه کنید.

پیشنهاد ویژه برای شما

نظر خود را در رابطه با این مقاله برای ما بنویسید:
فهرست
هدیه 10%
انواع عسل
سلامتی تون برای
فردوس ارزشمنده
هدیه 2%
همه محصولات
سلامتی تون برای
فردوس ارزشمنده
هدیه 5%
محصولات آرایشی
سلامتی تون برای
فردوس ارزشمنده
هدیه 10%
محصولات بیلو
هدیه 5%
همه محصولات
شانستو برای سلامتی امتحان کن

در صورت نداشتن ایمیل ، از ایمیل زیر استفاده کنید ??

ferdos9561@fpe.com